Setkání s rodiči

13.10.2011 10:00

 

 

Restaurace U Malické brány

Ráno došli do mateřské organizace (do dílny) pouze někteří klienti, ostatní dorazili přímo na místo setkání v Roosweltově ulici. Do města jsme odjeli autobusem číslo 33. Vystoupili jsme na náměstí a vyrazili směrem k restauraci, před jejímž vchodem čekal již zástup zbylých klientů a rodičů. Pronajatý salónek s bezbariérovým přístupem byl zcela naplněn do posledního místečka, a to jak k radosti personálu, tak k radosti nás – terapeutů.

Restauraci U Malické brány jsme vybrali z toho důvodu, že jsme se již do naší oblíbené Kačaby nevešli, neboť přibylo mnoho nových klientů.

 

Úvodem se rodiče od vedoucí TD dozvěděli informace o akcích, které v TD již proběhly, také o těch, které nás teprve čekají (charitativní koncert, Vánoční besídka), o financování projektu Terapeutické dílny (IP) a o volnočasových aktivitách pro dospělé se ZP v rámci Terapeutických dílen.  Na závěr rozdala vedoucí TD účastníkům dotazníky, které rodiče s klienty hned vyplnili. Otázky byly směřovány ke zjištění spokojenosti klientů i rodinných příslušníků s poskytováním sociální služby.

Poté byla již volná zábava. Všichni si u stolů vesele vyprávěli. Setkali se zde klienti, kteří se během týdne v dílně nepotkají, protože chodí jiné dny než jejich kolegové.

Stoly se prohýbaly jídlem, pitím a dobrotami.

Akce se povedla a ve 13.30 h jsme opustili spokojeni restaurační zařízení.

Zpět

Kontakt

MOTÝL, z.ú.
Žlutická 2
Plzeň
323 00

+420 774 855 133

č.ú.: 733204369/0800

motylos.rajce.idnes.cz/

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode