Vernisáž obrazů Petr a Pavel

07.09.2011 18:00

 

Oba umělci se připravovali na celou akci již před prázdninami. Pod vedením zkušeného malíře a ilustrátora Petra Bauera klient Terapeutických dílen Pavel Buben odpovědně plnil svůj Individuální plán, který pak konzultoval se svým klíčovým pracovníkem. Součástí IP byla i výstava jeho obrazů. Společně se svým učitelem se rozhodl představit hotová díla široké veřejnosti i svým kamarádům z MOTÝLa.

Akce začala několik minut po 18.00 h. Oba umělci měli na sobě sváteční oděv a ozdobou večera byly i jejich manželky. Pavla měla krásné taneční šaty a Štěpánka silně květovanou, těžko přehlédnutelnou halenku. Večírek kazilo několik bezdomovců, kteří bez vyzvání se ještě před projevem vrhli na občerstvení. Z toho již pak pro běžné návštěvníky nezbylo téměř nic. Dojemný proslov měla Helenka Šebestová, kterou znají naši klienti z častých přednášek v Terapeutických dílnách. Na elektrické varhany zahrála dcera hlavního protagonisty Natálka Bauerová. Mezi hosty byly i významné a známé osobnosti – náměstkyně primátora Eva Herinková, moderátor Petr Jančařík, majitelka Knihkupectví WZ – Pavla Wolfová aj. Za MOTÝL o.s. se zúčastnila ředitelka sdružení Hana Breníková, vedoucí dílny Eva Kepková, všichni terapeuti –Markéta Smolařová, Štěpánka Bauerová, Iva Ferusová a několik klientů a asistentů.

Výstava měla velký úspěch. Pavlovy obrazy se všem líbily a o kupce jistě nebude mít nouzi. Děkujeme za spolupráci Petru Bauerovi i majitelce Galerie jednoho obrazu v plzeňské Alfě.

 

Zpět

Kontakt

MOTÝL, z.ú.
Žlutická 2
Plzeň
323 00

+420 774 855 133

č.ú.: 733204369/0800

motylos.rajce.idnes.cz/

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode