Náhradový systém Auksys

Náhradový a rezervační systém slouží k přihlašování do jednotlivých aktivit Rodinného centra MOTÝL, omlouvání lekcí a vybírání náhrad za omluvené lekce.

Pro přihlášení do kroužku je potřeba zaslat běžnou přihlášku RC MOTÝL, která je k vyplnění zde. Přihláška je také v papírové verzi umístěna v prostorech RC MOTÝL. Po obdržení přihlášky budete zaměstnanci RC MOTÝL zaregistrování do náhradového systému a na e-mail uvedený v přihlášce vám přijdou přihlašovací údaje. Od této doby je vám systém přístupný.

Na úvodní stránce systému se nachází pole pro JMÉNO a HESLO, po jejich vyplnění doporučujeme heslo změnit. Heslo lze změnit v nabídce Nastavení uživatele, kterou naleznete v rozbalené nabídce Náhradový systém v horní části stránky. V horní části stránky si můžete všimnout záložky Nápověda, kde jsou vysvětleny základní funkce systému jako Kalendář, Mé lekce, Hlídané lekce, Mé kurzy.

Systém bude klientům sloužit především pro omlouvání jednotlivých lekcí a rezervování náhrad za omluvené lekce. Lekce lze omluvit maximálně ve 23:00 předchozího dne (př. mé dítě dochází na cvičení v úterý, lekci mu tedy mohu omluvit nejpozději v pondělí ve 23:00). Náhrady lze v systému vybírat během celého pololetí. Do dalšího pololetí se lekce nepřevádí. V případě, že klient chce vybrat náhradu v kurzu, který je plně obsazen, je možné u lekce nastavit Hlídání lekce. V tomto případě, pokud se někdo z vámi hlídané lekce omluví, přijde vám SMS, že jste na lekci zapsáni. Systém hlídá lekce do 22:00 předchozího dne (pro tyto případy je ideální v den, kdy má proběhnout hlídaná lekce zkontrolovat příchozí zprávy, případně se přihlásit do systému, zda jste na lekci zapsání).

V případě nejasností či problémů je možné kontaktovat Zuzanu Antošovou na tel. +420 724 822 985, e-mailu: kancelar@motyl-plzen.cz.